SAMET STAR DÜZ MENTEŞE
SAMET STAR DÜZ MENTEŞE
Samet Star Menteşe
Samet Star Menteşe
Samet Star Menteşe

Samet Star Menteşe (014-101731)

Marka : Samet
Fiyat : ₺18,99(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
₺2,60 'den başlayan taksitlerle

Samet Star Menteşe ( Dolap Kapağı Menteşesi)

Samet Star Menteşe, kapakların dolap gövdesine tutunmasına ve açılıp kapanmasına yardımcı olan bir menteşe türüdür. Dolap kapağı menteşeleri kendi içinde farklı türlere ayrılmaktadır. İşin uzmanı olmayan kişiler menteşedeki bu farklılığı bilmemektedir bundan dolayı menteşe alırken dikkat etmeli görsel ve açıklamamızdan faydalanmalısınız. 

Samet Star Düz Menteşe

Samet Star Düz Menteşe, kapağın dolap gövdesinin dışında ve kapağın sırt kısmında farklı bir kapak olmadığı durumlarda kullanılır. Örnek görseli incelediğinizde anlamanız çok kolay olacak.

Samet Star Deve Menteşe

Samet Star Deve Menteşe, kapağın dolap gövdesinin dışında ve sırt sırta iki kapağın çalıştığı durumlarda tercih edilir. Sebep kapaklar sırt sırta açıldığında birbirlerine çarpacağı için deve menteşe burada kapağı ileri çekerek arada açılma payı oluşturacaktır.

Samet Star Süper Deve Menteşe

Samet Star Süper Deve Menteşe,  kapağın dolap gövdesinin iç kısmında çalışacağı durumlarda tercih edilir. Çünkü kapak açılırken gövdeye çarpacaktır sırt kısmı. Samet star deve menteşe bu çarpma açısını diğer menteşelere göre kapağı bir miktar öne doğru açısal hareket ettirerek gövdeye kapağın çarpamadan açılmasına yardımcı olacaktır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR