₺2.499,00 KDV Dahil
₺3.000,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.799,00 KDV Dahil
₺2.000,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺899,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Elektrikli ve Akülü El Aletleri

Elektrikli ve Akülü El Aleti alırken ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru ürünü seçemiyor musunuz?

Matkap

Matkaplar darbeli ve darbesiz olmak üzere iki çeşittir. Darbeli Matkaplar beton ve seramik delme işlemlerinde kullanılır. Çünkü beton ve seramik ahşaba göre sert ve mukavemetli yüzeylerdir darbeli matkaplar matkap ucunu ekseninde çevirirken yüzeye adı gibi saniyelik darbeler vurarak delme işlemini kolaylaştırır. Darbesiz matkaplar ahşap yüzeyleri delmekte ve vidalama işlemlerinde kullanılır. Darbesiz matkaplar daha hafif oldukları için uzun soluklu işlemlerde kullanım kolaylığı sağlar darbeli matkaplar daha ağır olduğu için kullanıma göre seçilmektedir. Ev işlerinde kullanılmak üzere darbeli matkap almanızı tavsiye ederiz uzun işlemleriniz olmayacağı için beton ve fayans delerken darbeli özelliği aktif edip vidalama ve ahşap işlerinde darbeyi kapatarak darbesiz olarak işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Dekupaj Makinesi

Dekupaj makinesi ahşap ve metal kesim işlerinde seyyar kesim makinesidir. Dekupaj makinesi pratiktir ve kullanımı kolaydır taşınabilir zamandan tasarruf sağlar. Dekupaj makinelerinde kademe ayarı vardır kesim yapmak istediğiniz hızı ayarlayabilirsiniz. Dekupaj makinesine testere alırken kesim yapmak istediğiniz ahşap ve metale uygun testere almalısınız. Metal dekupaj testereleri daha sık ve küçük dişlere sahiptir. Ahşap dekupaj testeresi mdf ve ağaç kesimi için kullanıma göre farklı testereleri vardır. Mdf keserken çatlatma yapmaması için keskin kesim testeresi alırken ağaç kesmek için daha hızlı kesmek için seyrek dişli testere seçebilirsiniz.

Avuç Taşlama ve Büyük Taşlama

Avuç taşlama makinesi büyük taşlama makinesine göre daha hafif ve ergonomik olup kullanıma göre kolaylık sağlaması için avuç taşlama tercih edilir. Avuç Taşlama Makinesine 115 mm çapında taşlar uyum sağlar. Daha pratik hareket kolaylığı sağlar. Büyük Taşlama Makinesi 180 mm ve 230 mm olarak iki farklı taş ölçüsüne göre makine mevcuttur. Ağır kesim işlemlerinde büyük taşlar kullanarak daha uzun süreli kesim sağlar. Avuç taşlamaya göre Büyük Taşlama daha güçlüdür ağır işlere uygundur.

Boya ve Harç Karıştırıcı

Boya ve Harç karıştırıcı endüstriyel olarak karıştırma işlerinde kullanılır. Güçlü bir karıştırıcıdır sıvı karışımları homojenize olarak tam kıvamlı karıştırmak için kullanılır. Boya ve Harç Karıştırıcı çok çeşitli olmayıp tek tiptir.

Sıcak Hava Tabancası

Sıcak Hava Tabancası bir çok alanda ihtiyaca göre kullanım kolaylığı sağlayan pratik bir el aletidir. Elektronikten otomotive tekstile bir çok alanda kullanılmaktadır. Sıcak Hava Tabancası sıcaklık ayarlı ve üfleme kademelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR