GARANTİ ŞARTLARI

GENEL KOŞULLAR

Babahirdavat.com garanti şartları ve verilen ek garantiler T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünce belirlenen garanti şartlarına ilave olarak sunulmuş olup, hiçbir şekilde yasalardan doğan tüketici haklarını etkilemez. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğüne başvurulabilir. Garanti koşullarından yararlanmak için dikkat edilecek kurallar:

· Babahirdavat.com, ürünlerin normal kullanım şartlarında, zaman içerisinde doğal olarak yıpranacağını dikkate alarak bu garantiyi verir. Garantinin geçerli olması için ürünün montaj kılavuzuna uygun şekilde monte edilmesi gerekmektedir.

· Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan koşullara aykırı ve olağan dışı kullanılmasından, doğal yıpranmalar ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

· Garanti süresi satış belgesi üzerindeki satış tarihinden itibaren başlar. Ürünün garanti kapsamında tamir edilmesi için garanti belgesi orijinalinin mutlaka tarafımıza ibrazı gerekmektedir. Satılan mala ilişkin olarak düzenlenen faturaların ve garanti belgelerinin kopyaları veya fotokopileri garanti belgesi yerine geçmez.

· Garanti koşulları kapsamında değişim yapılacak ürünün halen Babahirdavat.com ürün gamında yer almaması durumunda, Babahirdavat.com mağazasının tespit edeceği muadil bir ürün ile değiştirme yapılır.

· Babahirdavat.com, mağazalarında satılan ürünlerin tamamını veya bir bölümünü piyasadan kaldırma ve/veya tekrar piyasaya sürme hakkını saklı tutar.

· Babahirdavat.com, Müşteri Hizmetlerine yazılı ya da şahsi başvuru yaparak garantiden yararlanabilirsiniz.

· Garanti koşulları ilgili kanun, yönetmelik ve ekonomik ömre göre belirlenmiştir.
Garantiden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken; garanti belgesinin orijinalini saklamak, ürün bakım önerilerine dikkat etmek ve satın aldığınız ürünleri denetlememize izin vermenizdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR